Het team van de school bestaat naast de directie uit ruim 40 medewerkers, onder wie groepsleerkrachten, leermonitoren, regisseurs, onderwijsassistenten, een LIO-student, een vakleerkracht gymnastiek, een administratief medewerker, een conciërge en een eigen huishoudelijke dienst. 

Team 2019-2020 (foto's volgen)

  • Trudy Hoogwegt

    Directeur

  • Annemieke van den Heuvel

    Strategisch ondersteuner

  • Elly van de Ven

    Aansturingsteam, regisseur onderbouw

  • Dorien Felten

    Aansturingsteam, regisseur middenbouw

  • Kim Somers

    Aansturingsteam, regisseur bovenbouw

  • Hilde Gillissen

    Aansturingsteam, leermonitor onderbouw

  • Annemarie van de Wouw

    Aansturingsteam, leermonitor middenbouw

  • Ellen Ras

    Aansturingsteam, leermonitor bovenbouw

  • Ivon Schenkelaars

    Groep 1-2A

  • Suzanne Fietelaars

    Groep 1-2B

  • Morgana Stoots

    Groep 1-2B

  • Astrid van Lieshout

    Groep 1-2C

  • Petri Neggers

    Groep 1-2C

  • Mariëlle Dekkers

    Groep 1-2D

  • Wilma Louwers

    Groep 1-2D

  • Steffi van de Ven

    Groep 1-2E

  • Perla Knoops

    Groep 3A

  • Christel Zoetekouw

    Groep 3A

  • Hilde Gillissen

    Groep 3B

  • Diana Groenen

    Groep 3B

  • Leanne Bataille

    Groep 4A

  • Marjolein Oerlemans

    Groep 4A

  • Alice Mertens

    Groep 4B

  • Freek van Reen

    Groep 4B

  • Ingrid van Gerven

    Groep 5A

  • Marga Bressers

    Groep 5A

  • Leonie van Heijst

    Groep 5B

  • Marga Bressers

    Groep 5B

  • Astrid Dielis

    Groep 6A

  • Freek van Reen

    Groep 6A

  • Annemarie van de Wouw

    Groep 6B

  • Freek van Reen

    Groep 6B

  • Marieke Verhoeven (Lio-er)

    Groep 6B

  • Bianca van Gestel

    Groep 7A

  • Ellen Ras

    Groep 7A

  • Kim Somers

    Groep 7B

  • Marleen Hoefnagels

    Groep 7B

  • Driek Peters

    Groep 8B

  • Thijs Bakker

    Groep 8A

  • Jolanda Dillen

    Onderwijsassistente

  • Claudia van der Velden

    Onderwijsassistente

  • Patricia de Vetter

    Onderwijsassistente

  • Annemieke Welling

    Administratie

  • Remko Kool

    Conciërge

  • Erika Westhiner

    Ondersteunend personeel

  • Tomas Bonewald

    Ondersteunend personeel

  • Linda Minten

    Ondersteunend personeel

  • Jolanda Hendrikx

    Schoonmaakpersoneel

  • Lucia Mulder

    Schoonmaakpersoneel

  • Jeanne van Nistelrooij

    Schoonmaakpersoneel

  • Kitty Verspaandonk

    Schoonmaakpersoneel