Het team van Basisschool Op Dreef bestaat uit 42 medewerkers. Het gaat hierbij om de directie, het aansturingsteam, leerkrachten, vakleerkracht gymnastiek, onderwijsassistenten, managementondersteunster, conciërge en interieurverzorgsters.
Bovendien zijn we opleidingsschool voor studenten van diverse opleidingen.

Als de werkdagen ( ) staan, wil dit zeggen dat de leerkracht om de week op die dag aanwezig is.

Team 2019-2020

Directie

  • Trudy Hoogwegt

    Trudy Hoogwegt

    Directeur

  • Annemieke van den Heuvel

    Annemieke van den Heuvel

    Strategisch ondersteuner

Aansturingsteam

  • Elly van de Ven

    Elly van de Ven

    Regisseur onderbouw wo-do en ondersteuning gr. 3 ma

  • Dorien Felten

    Dorien Felten

    Regisseur middenbouw wo-do, ondersteuning middenbouw di

  • Kim Somers

    Kim Somers

    Regisseur bovenbouw wo-do, groepsleerkracht 7B ma-di-vr

  • Hilde Gillissen

    Hilde Gillissen

    Leermonitor onderbouw wo, groepsleerkracht 3B ma- (di)

  • Annemarie van de Wouw

    Annemarie van de Wouw

    Leermonitor middenbouw wo, groepsleerkracht 6A ma-di-do-vr

  • Ellen Ras

    Ellen Ras

    Leermonitor bovenbouw wo, groepsleerkracht 7A ma-di

Onderwijzend personeel

  • Ivon Schenkelaars

    Groepsleerkracht 1-2A ma t/m vr

  • Suzanne Fietelaars

    Suzanne Fietelaars

    Groepsleerkracht 1-2B (wo)-do-vr

  • Morgana Stoots

    Morgana Stoots

    Groepsleerkracht 1-2B ma-di en wo vm

  • Petri Neggers

    Petri Neggers

    Groepsleerkracht 1-2C ma-do-vr

  • Astrid van Lieshout

    Astrid van Lieshout

    Groepsleerkracht 1-2C di-wo, ondersteuning middenbouw ma-do-vr

  • Wilma Louwers

    Wilma Louwers

    Groepsleerkracht 1-2D wo en do

  • Marielle Dekkers

    Mariëlle Dekkers

    Groepsleerkracht 1-2D ma-di-vr

  • Steffi van de Ven

    Steffi van de Ven

    Groepsleerkracht 1-2E ma t/m vr

  • Christel Zoetekouw

    Christel Zoetekouw

    Groepsleerkracht 3A wo-do-vr

  • Perla Knoops

    Perla Knoops

    Groepsleerkracht 3A ma-di-(wo)

  • Diana Groenen

    Diana Groenen

    Groepsleerkracht 3B (di)-wo-do-vr

  • Leanne Bataille

    Leanne Bataille

    Groepsleerkracht 4A ma-di-wo

  • Marjolein Oerlemans

    Marjolein Oerlemans

    Groepsleerkracht 4A wo-do-vr

  • Alice Mertens

    Alice Mertens

    Groepsleerkracht 4B ma-di-wo-do

  • Freek van Reen

    Freek van Reen

    Groepsleerkracht 4B vr, 6A wo, 6B do en ondersteuning bovenbouw (di)

  • Ingrid van Gerven

    Ingrid van Gerven

    Groepsleerkracht 5A ma-di-wo-do

  • Marga Bressers

    Marga Bressers

    Groepsleerkracht 5A vr en 5B do

  • Leonie van Heijst

    Leonie van Heijst

    Groepsleerkracht 5B ma-di-wo-vr

  • Astrid Dielis

    Astrid Dielis

    Groepsleerkracht 6B ma-di-wo-vr

  • Bianca van Gestel

    Bianca van Gestel

    Groepsleerkracht 7A wo-do-vr

  • Marleen Hoefnagels

    Marleen Hoefnagels

    Groepsleerkracht 7B wo-do-vr

  • Thijs Bakker

    Thijs Bakker

    Groepsleerkracht 8A ma t/m vr

  • Driek Peters

    Driek Peters

    Groepsleerkracht 8B ma t/m vr

Onderwijs Ondersteunend Personeel

  • Claudia van der Velden

    Claudia van der Velden

    Onderwijsassistente onderbouw di-wo-do

  • Jolanda Dillen

    Jolanda Dillen

    Onderwijsassistente middenbouw ma-di-wo

  • Patricia de Vetter

    Patricia de Vetter

    Onderwijsassistente bovenbouw ma-di-wo-do vm

  • Faaike Jansen

    Faaike Jansen

    Vakleerkracht gymnastiek di-wo-do

  • Annemieke Welling

    Annemieke Welling

    Management assistente ma-di-do

  • Remko Kool

    Remko Kool

    Conciërge ma t/m vr

  • Erika Westhiner

    Erika Westhiner

    Facilitair medewerkster ma-wo-vr

  • Lucia Moolenaar

    Interieurverzorgster

  • Kitty Verspaandonk

    Interieurverzorgster

  • Jolanda Hendrikx

    Interieurverzorgster

  • Jeanne van Nistelrooij

    Interieurverzorgster